prestigio wize ok3 (psp3468) dual sim black 1thumb
prestigio wize ok3 (psp3468) dual sim black

prestigio wize ok3 (psp3468) dual sim black

Шифра: 84064533
 • Мобилен телефон
 • Android 6.0
 • Екран:4.50"(854 x 480)HD IPS
 • CPU:Spreadtrum SC7731C Quad-core 1.20GHz
 • GPU:Mali-400MP
 • Интерна меморија:4GB,RAM 512MB
 • Примарна камера:0.3MP
 • Секундарна камера:5MP
 • Bluetooth
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Батерија:Li-Ion 1550mAh
-25%
АКЦИЈА
3.999
ден. редовна цена
78
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
2.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: