vivax smart point x1 red dual sim 1thumb
vivax smart point x1 red dual sim

vivax smart point x1 red dual sim

Шифра: 84064715
 • Мобилен телефон
 • Android 7.0
 • Екран:5.2"(1280x720px)FWVGA IPS
 • MTK6737,Quad-Core 1.45 GHz
 • GPU:Mali-T 720 MP2
 • Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
 • Предна камера:5MP
 • Задна камера:13MP+5MP
 • Bluetooth 4.0
 • Dual SIM
 • Батерија:2500mAh
-18%
АКЦИЈА
8.499
ден. редовна цена
182
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
6.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: