macbook pro 13
macbook pro 13

macbook pro 13" retina/dc i5 2.3ghz/8/128ssd/intel-640 space grey mpxq2ze/a

Шифра: 84064887
 • Дисплеј:13.3"(33.78cm)Retina
 • Intel Core i5-7360U processor  (2.3GHz up to 3.6GHz,4MB cache)
 • Intel Iris Plus Graphics 640
 • Резолуција:(2560x1600)
 • Меморија:8GB 2133MHz LPDDR3
 • SATA 128GB SSD HDD
 • Web camera
 • Bluetooth 4.2
 • Wi-Fi 802.11ac
 • macOS
-11%
АКЦИЈА
91.899
ден. редовна цена
2.129
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
81.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: