dell 3567 i7-7500u/8/256ssd/r5-m430-2 1thumb
dell 3567 i7-7500u/8/256ssd/r5-m430-2

dell 3567 i7-7500u/8/256ssd/r5-m430-2

Шифра: 84067296
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)FHD AG
 • Резолуција:1920x71080pix
 • AMD Radeon R5 M430 2GB
 • Intel Core i7-7500U Processor   (up to 3.5GHz,4MB Cache)
 • Интерна меморија:8GB DDR4
 • SSD 256GB
 • DVD+/-RW
 • Bluetooth
 • Web camera
 • Ubuntu 16.4
-8%
АКЦИЈА
42.499
ден. редовна цена
1.013
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
38.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: