dell 7567 i7-7700hq/8/128ssd/1tb/gtx1050ti-4 1thumb
dell 7567 i7-7700hq/8/128ssd/1tb/gtx1050ti-4

dell 7567 i7-7700hq/8/128ssd/1tb/gtx1050ti-4

Шифра: 84067298
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)UHD IPS AG
 • Резолуција:3840x2160pix
 • nVidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
 • Intel Core i7-7700HQ Processor (up to 3.8GHz,6MB Cache)
 • Интерна меморија:8GB DDR4 2400MHz
 • Hard Drive 1ТB SATA,5400 rpm/min
 • SSD 128GB
 • DVD+/-RW
 • Bluetooth
 • Web camera
 • Linux
-9%
АКЦИЈА
68.999
ден. редовна цена
1.636
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
62.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: