lenovo 320-15iap n3350/4/1tb grey 80xr00fbri 1thumb
lenovo 320-15iap n3350/4/1tb grey 80xr00fbri

lenovo 320-15iap n3350/4/1tb grey 80xr00fbri

Шифра: 84067475
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)HD TN AG
 • Резолуција:(1366x768)
 • Intel Celeron N3350 Processor   (2MB Cache,up to 2.4GHz)
 • Меморија:4GB DRAM DDR3
 • Hard Drive 1TB SATA,5400rpm/min
 • Card Reader
 • Bluetooth
 • WiFi 802.11ac
 • Web Camera
-5%
АКЦИЈА
14.699
ден. редовна цена
364
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
13.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: