apple iphone x 64gb space grey mqac2cn/a 1thumb
apple iphone x 64gb space grey mqac2cn/a apple iphone x 64gb space grey mqac2cn/a

apple iphone x 64gb space grey mqac2cn/a

Шифра: 84067078
 • Мобилен телефон
 • iOS 11.1
 • Екран:5.8" Retina HD display-True Tone 3D Touch
 • Резолуција:2436x1125 pixels
 • GPU:Apple GPU (three-core graphics)
 • Chipset:Apple A11 Bionic
 • CPU:Hexa-core 2.39GHz(2x Monsoon + 4x Mistral)
 • Интерна меморија:64GB,RAM 3GB
 • Примарна камера:Dual 12MP
 • Секундарна камера:7MP
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,hotspot
 • Bluetooth 5.0,A2DP,LE,NFC
 • GPS with A-GPS,GLONASS,Galileo
 • Wireless charging—works with Qi chargers
 • Батерија:Li-Ion 2716mAh
-8%
АКЦИЈА
79.999
ден. редовна цена
1.903
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
73.299
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: