asus x541uv-dm594 i5-7200/8/1tb/gf920-2 1thumb
asus x541uv-dm594 i5-7200/8/1tb/gf920-2

asus x541uv-dm594 i5-7200/8/1tb/gf920-2

Шифра: 84063733
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)HD Glare
 • Резолуција:(1366x768)
 • Intel Core i5-7200U Processor 2.5GHz (3M Cache, up to 3.1GHz)
 • nVidia GeForce 920MX(N16V-GMR1)
 • Меморија:8GB DDR4 1600MHz
 • Hard Drive 1TB SATA,5400rpm/min 2.5 HDD
 • Видео меморија:2GB GDDR3
 • Web camera
 • Bluetooth 4.0
 • Card Reader
 • Linux
-11%
АКЦИЈА
34.999
ден. редовна цена
805
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
30.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: