tefal fv 3930 e0 1thumb
tefal fv 3930 e0

tefal fv 3930 e0

Шифра: 84049778
 • Пегла на пареа
 • Моќност:2300W
 • Постојана пареа:0-40gr/min
 • Удар на пареа:130гр/мин.
 • Резервоар за вода:270ml
 • Регулатор за температура и пареа
 • Керамичка грејна плоча
 • Спреј функција
 • Safe Auto Stop (30sec/8min.)
 • Систем против бигор
 • Систем против истекување
 • Систем за самопрочистување
-20%
АКЦИЈА
2.999
ден. редовна цена
62
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
2.399
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: