beko cs 134021 dp 1thumb
beko cs 134021 dp beko cs 134021 dp

beko cs 134021 dp

Шифра: 84037234
 • Комбиниран фрижидер
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:А+
 • Нето капацитет:300L
 • Капацитет на фрижидерот:210L
 • Капацитет на замрзнувачот:90L
 • Капацитет на замрзнување:4kg/24h
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.71kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:271kWh
 • Ниво на бучава:43dB
 • Димензии:185x60x60cm
16.999
ден. редовна цена
708
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 24 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Спецификација

Функции
ДизајнКомбиниран
NO FROSTДА
Автоматско одмрзнувањеДА
Вграден замрзнувачДолу
Multi Airflow системДА
Диспанзер за водаДА
Капацитет
Вкупен бруто капацитет (L)340
Нето капацитет - Фрижидер (L)210
Нето капацитет - Замрзнувач (L)90
Димензии
Тежина (kg)67.5
Висина (cm)186.4
Широчина (cm)59.5
Длабочина (cm)60
Спецификации
Број на полици во фрижидерот4
Материјал на полициСтакло
Број на прегради на врата6
Преграда за јајца1
Преграда за млечни производи1
Фиоки за свежи продукти1
Полица за шишињаДА
Одел за брзо ладењеДА
Внатрешно осветлување на фрижидерLED
Број на фиоки во замрзнувачот3
Класа на замрзнувачот****
Автономија (h)20
Капацитет на замрзнување (kg/24h)4
Тип на фреонR600a
Антибактериска заштитаДА
Потрошувачка
Годишна потрошувачка (kWh)259
Енергетска класаA+
Ниво на бучава (dB)42
Боја
Боја на производотЦрна

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: