whirlpool wte 2211 is 1thumb
whirlpool wte 2211 is

whirlpool wte 2211 is

Шифра: 84043050
 • Фрижидер со две врати
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:227L
 • Капацитет на фрижидерот:187L
 • Капацитет на замрзнувачот:40L
 • Капацитет на замрзнување:2kg/24h
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.50kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:226kWh
 • Ниво на бучава:41dB
 • Димензии:144х54х60cm
-7%
АКЦИЈА
13.999
ден. редовна цена
338
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
12.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Спецификација

Функции
ДизајнСо комора
Автоматско одмрзнувањеДА
КомандиМеханички
Капацитет
Нето капацитет - Фрижидер (L)187
Нето капацитет - Замрзнувач (L)40
Димензии
Висина (cm)144
Широчина (cm)54
Длабочина (cm)60
Потрошувачка
Годишна потрошувачка (kWh)226
Енергетска класаA+
Ниво на бучава (dB)41
Боја
Боја на производотСребрена

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: