lg gbb 539 swhwb 1thumb
lg gbb 539 swhwb

lg gbb 539 swhwb

Шифра: 84047764
 • Комбиниран фрижидер
 • No Frost
 • Smart Diagnosis
 • Bioshoield антибактериски систем
 • Аларм за отоврена врата
 • Дигитален сезнор
 • Енергетска класа:А+
 • Нето капацитет:300L
 • Капацитет на фрижидерот:227L
 • Капацитет на замрзнувачот:73L
 • Капацитет на замрзнување:9kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:289kWh
 • Ниво на бучава:41dB
 • Димензии:190x60x65cm
-14%
АКЦИЈА
27.999
ден. редовна цена
623
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
23.995
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Спецификација

Функции
ДизајнКомбиниран
NO FROSTДА
Капацитет
Нето капацитет - Фрижидер (L)227
Нето капацитет - Замрзнувач (L)73
Димензии
Висина (cm)190
Широчина (cm)60
Длабочина (cm)65
Спецификации
Аларм за отворена вратаДА
Антибактериска заштитаДА
Потрошувачка
Годишна потрошувачка (kWh)289
Енергетска класаA+
Ниво на бучава (dB)41
Боја
Боја на производотБела
Дополнителни информации
Дополнителни информации•Smart Diagnosis •Bioshoield антибактериски систем •Дигитален сезнор

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: