beko gn 162420 x 1thumb
beko gn 162420 x

beko gn 162420 x

Шифра: 84048956
 • Side-by-Side фрижидер
 • No Frost
 • Антибактериска заштита,Active Ioniser
 • Диспанзер за Вода
 • Мини бар,Дисплеј
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:544L
 • Капацитет на фрижидерот:368L
 • Капацитет на замрзнувачот:176L
 • Капацитет на замрзнување:13kg/24h
 • Потрошувачка на енергија дневно:1.285kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:471kWh
 • Ниво на бучава:45dB
 • Димензии:179x91x71cm
-12%
АКЦИЈА
62.999
ден. редовна цена
1.312
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
55.439
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Спецификација

Функции
ДизајнSide-by-Side
NO FROSTДА
Диспанзер за водаДА
МинибарДА
КомандиЕлектронски
Капацитет
Нето капацитет - Фрижидер (L)368
Нето капацитет - Замрзнувач (L)176
Димензии
Висина (cm)179
Широчина (cm)91
Длабочина (cm)71
Спецификации
Капацитет на замрзнување (kg/24h)13
Антибактериска заштитаДА
Потрошувачка
Годишна потрошувачка (kWh)471
Енергетска класаA+
Ниво на бучава (dB)45
Боја
Боја на производотСребрена
Дополнителни информации
Дополнителни информации•Active Ioniser

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: