whirlpool akt 8090/ne 1thumb
whirlpool akt 8090/ne

whirlpool akt 8090/ne

Шифра: 84049164
 • Независна стаклокерамичка плотна
 • 4 грејни зони (1 проширена)
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Child Lock -Заштита за деца
 • Сензор контроли
 • Без рамка
-5%
АКЦИЈА
12.999
ден. редовна цена
319
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
12.299
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Спецификација

Спецификации
Тип на инсталирањеНезависна
ГолеминаCтандардна (60cm)
Тип на плотнаСтакло-керамика
Број на грејни зони4
Грејни зони4
КомандиСензорски
РамкаБез рамка
Боја
Боја на плотнатаЦрна
Дополнителни информации
Дополнителни информации•Child Lock -Заштита за деца

Мислења (1)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: