beko wmy 71243 lmb2 1thumb

beko wmy 71243 lmb2

Шифра: 84050333
 • Машина за перење
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:16
 • Електронски контроли
 • Одложен почеток
 • Регулација на центрифуга
 • Регулација на температурата
 • Child Lock
 • XL врата
 • Потрошувачка на енергија годишно:174kWh
 • Ниво на бучава:59/73dB
 • Димензии:84x60x50cm
-12%
АКЦИЈА
23.999
ден. редовна цена
500
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
21.119
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Спецификација

Спецификации
ПолнењеФронтално
Капацитет (kg)7
Mаксимален број на вртежи во минута1200
ДисплејLCD
КомандиЕлектронски
Број на програми16
Технички детали
Годишна потрошувачка (kWh)174
Енергетска класаA++
Ниво на бучава при перење (dB)59
Ниво на бучава при центрифуга (dB)73
Функции
Child Lock заштита
Индикатор за тек на перењето
Одложен старт
Димензии
Висина (cm)84
Широчина (cm)60
Длабочина (cm)50
Боја
Боја на машинатаБела
Дополнителни информации
Дополнителни информации•XL врата

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: