candy gvw 585 twc-s  1thumb
candy gvw 585 twc-s

candy gvw 585 twc-s

Шифра: 84050334
 • Машина за перење и сушење
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А
 • Капацитет:8kg перење,5kg сушење
 • Вртежи:1500 врт./min
 • Програми:16
 • Одложен почеток
 • Автоматски програм за перење и сушење:5+5kg
 • Perfect Rapid 59
 • Mix power sistem
 • Детектор за килограми
 • Ниво на бучава:60dB
 • Димензии:84x60x57cm
26.999
ден. редовна цена
562
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Спецификација

Спецификации
ПолнењеФронтално
Пере и сушиДА
Капацитет (kg)8
Капацитет на сушење (kg)5
ДисплејLED
КомандиЕлектронски
Избор на вртежи1500
Број на програми16
Технички детали
Енергетска класаA++
Ниво на бучава при перење (dB)60
Функции
Индикатор за тек на перењето
Одложен старт
Самодијагностика
Димензии
Висина (cm)84
Широчина (cm)60
Длабочина (cm)54
Боја
Боја на машинатаБела
Дополнителни информации
Дополнителни информации•Детектор за килограми

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: