fuego 32 fg 3300 1thumb
fuego 32 fg 3300

fuego 32 fg 3300

Шифра: 84051524
 • 32"(82cm)HD Ready LED TV
 • Резолуција:1366x768
 • 100Hz CMP
 • 2xHDMI,USB
 • USB,HDD снимање од дигитална телевизија
 • DVB-T/C
-10%
АКЦИЈА
9.999
ден. редовна цена
234
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
8.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Спецификација

дисплеј
големина на екранот32" (81cm)
3D компатибилностНЕ
Full HDНЕ
резолуција (px)1366x768 HD
слика
фреквенција (Hz)100
3D
3D технологијаНЕ
поврзување
HDMI2
USB 2.01
тв тјунер
Дигитален сигналDVB-C/T
останати спецификации
ТајмерДА
Дополнителни информации
Дополнителни информации•USB,HDD снимање од дигитална телевизија

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: