sony hdr-cx 405b 1thumb
sony hdr-cx 405b

sony hdr-cx 405b

Шифра: 84052875
 • Дигитална камера
 • 9.2 мегапиксели
 • Carl Zeiss Vario-Tessar објектив
 • Exmor R CMOS 1/5.8" сензор
 • 30x оптички зум
 • Јасно зумирање на слики од 60x
 • BIONZ Х процесор
 • Media:Memory Stick Micro и Micro SD/SDHC/SDXC
 • Стабилизација на слика SteadyShot
 • Снимање во XAVC S (HD 50 Mbps) и AVCHD формат
 • Батерија Li-Ion NP-BХ1
-5%
АКЦИЈА
18.499
ден. редовна цена
454
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
17.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: