samsung ue 40 j 5100 awxxh 1thumb
samsung ue 40 j 5100 awxxh

samsung ue 40 j 5100 awxxh

Шифра: 84053093
 • 40"(102cm)Full HD LED TV
 • HyperReal Engine
 • Резолуција:1920x1080
 • 100Hz Clear Motion Rate
 • Mega Contrast,Wide Color Enhancer plus
 • Dolby Digital Plus,DTS Premium Sound 5.1
 • 2xHDMI,1xUSB,RF in
 • DVB-T/C
-9%
АКЦИЈА
21.999
ден. редовна цена
519
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
19.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Спецификација

дисплеј
големина на екранот40" (101cm)
3D компатибилностНЕ
Full HDДА
резолуција (px)1920x1080 FHD
слика
фреквенција (Hz)100
3D
3D технологијаНЕ
поврзување
HDMI2
USB 2.01
RF1
тв тјунер
Дигитален сигналDVB-C/T
останати спецификации
ТајмерДА
Дополнителни информации
Дополнителни информации•Mega Contrast,Wide Color Enhancer plus •Dolby Digital Plus,DTS Premium Sound 5.1

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: