beko dsn 28330 x  1thumb
beko dsn 28330 x

beko dsn 28330 x

Шифра: 84053661
 • Вградна машина за садови
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:13 сета
 • 8 програми
 • 6 температури
 • Потрошувачка на вода по циклус:10L
 • Потрошувачка на вода годишно:2.800L
 • Потрошувачка на енергија по циклус:1.07kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:234kWh
 • Ниво на бучава:44dB
 • Димензии:82x60x57cm
-15%
АКЦИЈА
21.999
ден. редовна цена
486
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
18.699
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: