samsung ue 32 j 4500 awxxh  1thumb
samsung ue 32 j 4500 awxxh

samsung ue 32 j 4500 awxxh

Шифра: 84054745
 • 32"(80cm)HD Ready SMART LED TV
 • Резолуција:1366x768 pix
 • 100Hz PQI
 • Smart Hub
 • Quick Connect
 • Wide Color Enhancer
 • Dolby Digital Plus,DTS
 • 2xHDMI,1xUSB,Cl-slot,LAN,RF in
 • DVB-T/C
 • Вграден Wi-Fi
-5%
АКЦИЈА
18.999
ден. редовна цена
467
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
17.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: