beko rcne 520 e20 zgw 1thumb
 beko rcne 520 e20 zgw

beko rcne 520 e20 zgw

Шифра: 84056008
 • Комбиниран фрижидер
 • No Frost
 • Енергетска класа:A+
 • Вкупен капацитет:454L
 • Капацитет на фрижидерот:330L
 • Капацитет на замрзнувачот:124L
 • Капацитет на замрзнување:6kg/24h
 • Автономна работа:20h
 • Потрошувачка на енергија годишно:404kWh
 • Ниво на бучава:44dB
 • Димензии:192x70x70cm
-12%
АКЦИЈА
52.999
ден. редовна цена
1.104
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
46.639
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: