samsung ue 40 ku 6072 uxxh  1thumb
samsung ue 40 ku 6072 uxxh

samsung ue 40 ku 6072 uxxh

Шифра: 84056282
 • 40"(102cm)4K Ultra HD SMART LED TV
 • Резолуција:3840x2160pix
 • 1300Hz Picture Quality Index
 • Micro UHD Dimming,Mega Contrast
 • Conect Share
 • Dolby Digital Plus
 • 3xHDMI ports,2xUSB,Cl+
 • DVB-T/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-10%
АКЦИЈА
29.999
ден. редовна цена
701
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
26.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: