samsung ue 49 k 6372 suxxh 1thumb
samsung ue 49 k 6372 suxxh

samsung ue 49 k 6372 suxxh

Шифра: 84056286
 • 49"(123cm)Full HD SMART LED TV
 • Curved Screen
 • Резолуција:1920x1080
 • 800Hz PQI Picture Quality Index
 • Mega Contrast,Micro Dimmimg Pro
 • Auto Depth Enhancer
 • Dolby Digital Plus,DTS codec
 • Samsung Smart view
 • Multiroom link,TV Sound Connect
 • 3xHDMI,2xUSB
 • DVB-T/C
 • Вграден Wi-Fi
-8%
АКЦИЈА
39.999
ден. редовна цена
961
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
36.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: