philips 49 pus 6501/12 1thumb
philips 49 pus 6501/12

philips 49 pus 6501/12

Шифра: 84056310
 • 49"(123cm)4k Ultra HD SMART LED TV
 • Резолуција:3840x2160pix
 • 1800Hz Picture Performance Index
 • Android TV+Quad core
 • Ambilight 2
 • Pixel Precise Ultra HD engine
 • Micro Dimming Pro
 • Google Play,Cloud Gaming
 • DTS Premium Sound,Clear Sound,Smart Sound
 • 4xHDMI ports,3xUSB
 • DVB-T/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-7%
АКЦИЈА
42.999
ден. редовна цена
896
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
39.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: