beko fss 67000 gw 1thumb
beko fss 67000 gw

beko fss 67000 gw

Шифра: 84056380
 • Шпорет
 • Eнергетска класа:А
 • Стаклокерамичка плотна
 • Капацитет на рерната:71L
 • 4 грејни зони
 • 4 функции на рерната
 • Механички контроли
 • Индикатор за топлина
 • Димензии:85х60х60cm
-12%
АКЦИЈА
16.999
ден. редовна цена
14.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: