samsung j3 sm-j 320 fzwnsee white 1thumb
samsung j3 sm-j 320 fzwnsee white

samsung j3 sm-j 320 fzwnsee white

Шифра: 84056670
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v5.1.1(Lollipop)
 • Екран:5.0"(1280x720)HD Super AMOLED
 • Chipset:Spreadtrum SC8830
 • CPU:Quad-core 1.5GHz Cortex-A7
 • GPU:Mali-400
 • Интерна меморија:8GB,RAM 1.5GB
 • Примарна камера:8MP
 • Секундарна камера:5MP
 • GPS со A-GPS,GLONASS
 • Bluetooth v4.0,A2DP
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n,Wi-Fi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 2600mAh
9.999
ден. редовна цена
9.299
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: