sony hdr cx 625 b 1thumb
sony hdr cx 625 b

sony hdr cx 625 b

Шифра: 84056682
 • Дигитална камера
 • 9.2 мегапиксели
 • Екран:2,7"(7,5cm)
 • G објектив
 • 30х оптички зум
 • Exmor R CMOS Sensor 1/5.8"
 • BIONZ Х процесор
 • Media:Memory Stick Micro и Micro SD/SDHC/SDXC
 • Стабилизација на слика SteadyShot
 • NFC,Wi-Fi
 • Снимање во XAVC-S и AVCHD формат
 • Батерија:Li-Ion NP-FV50
-4%
АКЦИЈА
33.499
ден. редовна цена
831
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
31.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: