lg 60 uh 7707 1thumb
lg 60 uh 7707

lg 60 uh 7707

Шифра: 84057992
 • 60"(152.4cm))4K Ultra HD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840x2160)
 • WebOS 3.0
 • 2500 Picture Mastering Index
 • Local Dimming
 • 4K Upscaler,ULTRA Luminance
 • MultiView,Internet Browser
 • Magic remote
 • Bluetooth sound Sync
 • 3xHDMI,2xUSB 2.0,1xUSB 3.0,Cl
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-30%
АКЦИЈА
99.999
ден. редовна цена
1.818
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
69.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: