grundig 48 vlx 8582 1thumb
grundig 48 vlx 8582

grundig 48 vlx 8582

Шифра: 84058279
 • 48"(121cm)4K Ultra HD 3D SMART LED TV
 • Резолуција:(3840x2160pix)
 • 1000Hz Picture Perfection Rate
 • Smart Interactive TV 4.0
 • Perfect Picture Plus 3.0
 • Quad Core Processor
 • Web EPG 2.0
 • PIP слика во слика
 • DTS Studio Sound HD
 • USB Recording
 • 2x3D glasses
 • 2xUSB 2.0,1xUSB 3.0,4xHDMI ports
 • DVB-T/C
 • Вграден Wi-Fi
-6%
АКЦИЈА
33.999
ден. редовна цена
831
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
31.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: