lg gbb 59 pzrvs 1thumb
lg gbb 59 pzrvs

lg gbb 59 pzrvs

Шифра: 84058326
 • Комбиниран фрижидер
 • Inverter Linear Compressor
 • No Frost,Multi Air flow
 • Енергетска класа:А+
 • Нето капацитет:300L
 • Капацитет на фрижидерот:225L
 • Капацитет на замрзнувачот:75L
 • Капацитет на замрзнување:9kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:290kWh
 • Smart Diagnosis
 • Zero Clearance
 • Bioshoield антибактериски систем
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:190x60x67cm
-15%
АКЦИЈА
32.999
ден. редовна цена
687
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
27.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: