lg 43 lh 570 v 1thumb
lg 43 lh 570 v

lg 43 lh 570 v

Шифра: 84058749
 • 43"(108cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:(1920х1080)
 • Triple XD Engine
 • 450Hz PMI
 • Dynamic colour enhancer
 • Picture Wizard III
 • Virtual Surround
 • Clear Voice III
 • WiDi,Miracast,DLNA
 • 2xHDMI,1xUSB 2.0,Cl+,2xRF in
 • DVB-T/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
24.999
ден. редовна цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: