asus x540sa-xx432d n3060/4/500 silver 1thumb
asus x540sa-xx432d n3060/4/500 silver

asus x540sa-xx432d n3060/4/500 silver

Шифра: 84058928
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)Back-lit
 • Резолуција:1366x768
 • Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor   (2M Cache,up to 2.48GHz)
 • Меморија:4GB DDR3
 • Hard Drive 500GB 5400rpm 2.5 HDD
 • Web Camera
 • Wireless 802.11bgn
 • Bluetooth 4.0(Single band)
 • Батерија:3-cell Li-ion
 • Free DOS
-12%
АКЦИЈА
12.499
ден. редовна цена
286
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
10.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: