samsung j5 sm-j510 fzkusee black ds 1thumb
samsung j5 sm-j510 fzkusee black ds

samsung j5 sm-j510 fzkusee black ds

Шифра: 84059248
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v6.0.1(Marshmallow)
 • Екран:5.2"(1280x720)HD Super AMOLED
 • Chipset:Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
 • CPU:Quad-core 1.2GHz Cortex-A53
 • GPU:Adreno 306
 • Интерна меморија:16GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:13MP
 • Секундарна камера:5MP
 • GPS со A-GPS,GLONASS/BDS
 • Bluetooth v4.1,A2DP
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Батерија:Li-Ion 3100mAh
-11%
АКЦИЈА
13.999
ден. редовна цена
12.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: