lg 43 uh 603 v 1thumb
lg 43 uh 603 v

lg 43 uh 603 v

Шифра: 84059801
 • 43"(108cm)4K Ultra HD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840х2160)
 • UHD Mastering Engine
 • 1200Hz PMI
 • HDR Pro,Ultra Luminance
 • WebOS 3.0
 • Local Dimming
 • Ultra Surround,Magic Sound Tunning
 • Smart Sound Mode
 • 3xHDMI,1xUSB 2.0,CL
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-9%
АКЦИЈА
27.599
ден. редовна цена
649
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
24.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: