acer es1-331-c5d0 13.3'' n3160/2/32/win10 nx.g18ex.010 1thumb
acer es1-331-c5d0 13.3'' n3160/2/32/win10 nx.g18ex.010

acer es1-331-c5d0 13.3'' n3160/2/32/win10 nx.g18ex.010

Шифра: 84059920
 • Дисплеј:13.3"(33.78cm)HD Acer ComfyView
 • Intel Celeron Quad Core Processor N3160
 • Меморија:2GB DDR3
 • Flash Memory Capacity 32GB
 • HD Web Camera
 • Wireless 802.11bgn
 • Bluetooth 4.0
 • Card Reader
 • Windows 10 Home
9.999
ден. редовна цена
260
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: