huawei y5 ii (cun-l21) black dualsim 1thumb
huawei y5 ii (cun-l21) black dualsim

huawei y5 ii (cun-l21) black dualsim

Шифра: 84060009
 • Мобилен телефон
 • Android OS,v5.1(Lollipop)
 • Екран:5.0"(1280 x 720)
 • Chipset:Mediatek MT6735P
 • CPU:Quad-core 1.3GHz Cortex-A53
 • GPU:Mali-T 720 MP2
 • Интерна меморија:8GB,RAM 1GB
 • Примарна камера:8MP
 • Секундарна камера:2MP
 • GPS with A-GPS
 • Bluetooth v4.0,A2DP,LE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 2200mAh
-7%
АКЦИЈА
6.999
ден. редовна цена
169
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
6.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (1)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: