huawei nova (cannes-l11) silver dualsim 1thumb
huawei nova (cannes-l11) silver dualsim

huawei nova (cannes-l11) silver dualsim

Шифра: 84060012
 • Мобилен телефон во пакет со PORTABL ZVUCNIK HUAWEI
 • Android 6.0.1(Marshmallow) with Emotion UI 4.1
 • Екран:5.0"(1280 x 720)IPS LCD
 • CPU:Snapdragon625 Octa-core 2.0GHz Cortex-A53 (4xA53 2.0GHz+4xA53 2.0GHz)
 • GPU:Adreno 506
 • Интерна меморија:32GB,RAM 3GB
 • Примарна камера:12MP
 • Секундарна камера:8MP
 • Bluetooth v4.1,A2DP,LE
 • Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ at 2.4GHz
 • Батерија:Li-Ion 3020mAh
12.995
ден. редовна цена
541
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 24 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: