asus k556ua-dm956t i5-6200/4/500/win10 1thumb
asus k556ua-dm956t i5-6200/4/500/win10

asus k556ua-dm956t i5-6200/4/500/win10

Шифра: 84060345
 • Дисплеј:15.6"(39.6cm)FHD
 • Intel Core i5-6200U Processor   2.3GHz (3M Cache,up to 2.8GHz)
 • Резолуција:(1920x1080)
 • Интерна меморија:4GB DDR4
 • Hard Drive 500GB SATA,5400 rpm/min 2.5 HDD
 • 8X Super Multi with Double Layer
 • Web camera
 • Bluetooth 4.0(Dual band)
 • Wi-Fi 802.11ac
 • Card reader SD only
 • Windows 10(64bit)
26.999
ден. редовна цена
702
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
24.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
Аплицирајте
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: