bosch wat 24440 by 1thumb
bosch wat 24440 by

bosch wat 24440 by

Шифра: 84060668
 • Машина за перење
 • Eco Silence Drive
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:13
 • Child Lock
 • VarioPerfect
 • Потрошувачка на вода годишно:9,900L
 • Потрошувачка на енергија годишно:137kWh
 • Ниво на бучава:49/72dB
 • Димензии:85x60x60cm
39.999
ден. редовна цена
833
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 48 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: