canon powershot sx 60 hs 1thumb
canon powershot sx 60 hs

canon powershot sx 60 hs

Шифра: 84060936
 • Дигитален фотоапарат
 • Екран:3.0”(7.5cm)Vari-angle LCD
 • 16.1 мегапиксели
 • Сензор:1/2.3 type CMOS
 • Процесор:DIGIC 6
 • 65x оптички зум
 • ISO 125-3200
 • FHD мovie 1080p
 • Mемориски картици:SD,SDHC и SDXC,UHS-I
 • Формати:JPEG,MOV
 • High speed USB
 • Wi-Fi,NFC
 • Mobile Device Connect button
-7%
АКЦИЈА
25.699
ден. редовна цена
1.071
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
23.849
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: