beko wtv 8633 xs0 1thumb
beko wtv 8633 xs0

beko wtv 8633 xs0

Шифра: 84060985
 • Машина за перење
 • ProSmart Inverter
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:16
 • Одложен почеток од 0-24h
 • Автоматска контрола на ниво на вода
 • Aquafusion систем за заштеда на детергент
 • Hi-tech грејач
 • Потрошувачка на вода годишно:11.000L
 • Потрошувачка на енергија годишно:190kWh
 • Ниво на бучава:57/76dB
 • Димензии:84x60x54cm
21.999
ден. редовна цена
1.833
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 12 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: