beko tbn 7802 x 1thumb
beko tbn 7802 x

beko tbn 7802 x

Шифра: 84061434
 • Блендер
 • Моќност:800W
 • Повеќе брзини
 • Пулс функција
 • LED индикатор
 • Капацитет на сад:1.5L
 • Можност за дробење мраз
 • Ножеви од нерѓосувачки челик:4
 • Нелизгачка површина
 • Стаклен сад отпорен на високи температури,гребнатини
-15%
АКЦИЈА
4.299
ден. редовна цена
95
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
3.654
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: