huawei p10 (vtr-l29) silver 1thumb
huawei p10 (vtr-l29) silver huawei p10 (vtr-l29) silver

huawei p10 (vtr-l29) silver

Шифра: 84062020
 • Мобилен телефон во пакет со TRIPOD Selfie Stick HUAWEI AF14
 • Android OS,7.0 EMUI 5.1
 • Екран:5.1"(1920x1080)IPS LCD
 • CPU:Kirin 960 Octa-core (4x2.4GHz Cortex-A73 & 4x1.8GHz Cortex-A53)
 • GPU:Mali-G71 MP8
 • Интерна меморија:64GB,RAM 4GB
 • Примарна камера:Dual 20MP B/W+12RGB MP
 • Секундарна камера:8MP
 • GPS with A-GPS,GLONASS/BDS,NFC
 • Bluetooth v4.2,A2DP,LE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,DLNA,WiFi Direct,hotspot
 • Батерија:Li-Ion 3200mAh
-6%
АКЦИЈА
31.999
ден. редовна цена
1.333
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
29.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: