samsung ue 55 mu 9002 txxh 1thumb
samsung ue 55 mu 9002 txxh samsung ue 55 mu 9002 txxh

samsung ue 55 mu 9002 txxh

Шифра: 84062270
 • 55"(138cm)4k Ultra HD SMART LED TV
 • Резолуција:3840x2160
 • Curved Screen
 • 2700Hz PQI Picture Quality Index
 • Screen Mirroring,SUHD Dimming
 • Dolby Digital Plus,DTS codec
 • Samsung Smart view
 • 4xHDMI,3xUSB
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-16%
АКЦИЈА
115.299
ден. редовна цена
2.519
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
96.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: