philips 43 pfs 5301 /12 1thumb
philips 43 pfs 5301 /12

philips 43 pfs 5301 /12

Шифра: 84062335
 • 43"(108cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920x1080pix
 • 500Hz Perfect Performance Index
 • Pixel Plus HD engine
 • Micro Dimming
 • Incredible Surround, Clear Sound
 • SimplyShare,USB Recording
 • 2xHDMI ports,2xUSB
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi
-8%
АКЦИЈА
23.999
ден. редовна цена
571
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
21.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: