bosch smv 24 ax00 e 1thumb
bosch smv 24 ax00 e

bosch smv 24 ax00 e

Шифра: 84062687
 • Вградна машина за садови
 • EcoSilence Drive inverter мотор
 • Енергетска класа:А+
 • Капацитет:12 сета
 • Програми:4
 • Температури:3
 • Одложен старт
 • Потрошувачка на вода по циклус:11,7L
 • Потрошувачка на годишно:3300L
 • Потрошувачка на енергија годишно:290kWh
 • Ниво на бучава:52dB
 • Димензии:82x60x60cm
-4%
АКЦИЈА
22.999
ден. редовна цена
571
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
21.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: