apple iphone se 32gb gold mp842al/a 1thumb
apple iphone se 32gb gold mp842al/a

apple iphone se 32gb gold mp842al/a

Шифра: 84063658
 • Мобилен телефон
 • iOS 9.3.2, upgradable to iOS 10.3.3
 • Екран: 4.0" Retina display LED-backlit IPS LCD
 • Резолуција: 640 x 1136 pixels (~326 ppi pixel density)
 • Chipset: Apple A9
 • CPU: Dual-core 1.84 GHz Twister
 • Интерна меморија:32GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:12MP, f/2.2 , 4k videos
 • Секундарна камера:1,5MP, f/2.4
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, hotspot
 • Bluetooth 4.2, A2DP, LE
 • GPS with A-GPS,GLONASS
 • Батерија: Li-Po 1624 mAh
-8%
АКЦИЈА
23.999
ден. редовна цена
1.000
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
24 x haPPy рата
21.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: