hp 250 g6 i3-6006/4/500 1wy08ea 1thumb
hp 250 g6 i3-6006/4/500 1wy08ea

hp 250 g6 i3-6006/4/500 1wy08ea

Шифра: 84063960
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)
 • Резолуција:1366x768 pix
 • Intel Core i3-6006U (2.0GHz)
 • Меморија:4GB DDR4
 • Hard Drive 500GB SATA,5400rpm/min
 • DVD+/-RW
 • Wireless 802.11b/g/n
 • Bluetooth 4.0
 • FreeDOS
-6%
АКЦИЈА
18.699
ден. редовна цена
454
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
17.499
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (2)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: