asus x542uq-dm003 i5-7200/8/1tb/gf940-2 1thumb
asus x542uq-dm003 i5-7200/8/1tb/gf940-2

asus x542uq-dm003 i5-7200/8/1tb/gf940-2

Шифра: 84064055
 • Дисплеј:15.6"(39.62cm)FHD LED AG
 • Резолуција:1920x1080pix
 • Intel Core i5-7200U Processor, 2.5GHz (3M Cache, up to 3.1GHz)
 • nVidia GeForce 940MX(N16S-GTR) 2GB
 • Intel HD graphics 620
 • Интерна меморија:8GB DDR4
 • Hard Drive 1TB SATA,5400 rpm/min 2.5 HDD
 • Card reader
 • Web Camera
 • Bluetooth 4.1(Dual band)
34.999
ден. редовна цена
1.458
ден.* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ. 24 x haPPy рата
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: